Hotel Park Plaza Victoria

Londyn to najbardziej kosmopolityczna stolica naszego kontynentu. Miasto posiada wiele obiektów, które znajdują się na światowej liście dziedzictwa Unesco. Bilety lotnicze do Londynu wśród przedstawicieli taniego latania sprzedają się w bardzo dużych ilościach. Londyn mimo nieciekawej pogody przyciąga turystów przez cały rok. Hoteli w Londynie jest mnóstwo a jednym z bardziej popularnych jest Hotel Park Plaza Viktoria.

Hotel Park Plaza Victoria

Hotel w Londynie w pobliżu Pałacu Buckingham.

Hotel Park Plaza Viktoria ma w sobie nie tylko zadbane pokoje ale także inne atrakcje. Przede wszystkim hotel dysponuje nowoczesnym SPA a także stylowym, oryginalnym barem. Z hotelu w ciągu pięciu minut możemy dostać się do Pałacu Buckingham. W centrum odnowy możemy skorzystać z basenów i sauny. Panie, z pewnością się ucieszą, gdyż będą mogły brać udział w zajęciach fitness także na terenie hotelu. Możemy także skorzystać z masażu. Hotel posiada także bar, w którym serwuje się bardzo dobre dania z całego kontynentu a także wykwintne wina. W pokojach możemy skorzystać z darmowego wifi i internetu. Na gości czeka całodobowa recepcja, sejf, ekspresowa winda, a także przechowalnia bagażu. Z hotelu można zamówić sobie transfer z portu lotniczego. Na terenie hotelu możemy skorzystać z kantoru, oczyszczania butów, goście mogą zamówić śniadania do pokoju, a także skorzystać z usług pralni i prasowania. Hotel udostępnia także apartament dla nowożeńców. Do 12 lat dzieci będą spały w hotelu za darmo. Hotel nie akceptuje zwierząt. Jeżeli będziemy chcieli zamówić jednorazowo więcej niż 9 pokoi, hotel oferuje ciekawe zniżki.

Hotele w Londynie- ceny

Londyn nie jest zbyt tanim miastem, dlatego i ceny noclegu są dość wysokie. Hotele w centrum są najdroższe, jednak na obrzeżach miasta znajdziemy sporo tanich opcji. Możemy wynająć także hostele. Wiele tanich linii lotniczych oferuje przeloty wraz z opcją szukania tanich hoteli. Warto także zainteresować się wcześniej zabukowaniem noclegu. Wszystkie hotele w Londynie oferują wysoki standard i cieszą się dobrymi opiniami. Rezerwacji hoteli można dokonać na stronie esky.pl/hotele

Hotel Park Plaza Victoria