Hotel Crowne Plaza w Helsinkach

Hotel Crowne PlazaStolica, a zarazem największe miasto Finlandii przyciąga przede wszystkim miłośników historii i sztuki, a to dlatego, że Helsinki możemy nazwać prawdziwym kulturowym skarbcem tego państwa. Podróżnicy spotkają się tutaj z tysiącami zabytków, otworzą jedne z kilkudziesięciu muzealnych drzwi oraz poznają założenia odrębnych religii.

Crowne Plaza Helsinki

Jednak przed rozpoczęciem zwiedzania musimy poważnie zastanowić się nad obiektem naszego zakwaterowania. Musi to być miejsce wygodne, przestronne i komfortowe, czyli takie, które da nam rano pełnię sił do odkrywania tajemnic nowego świata. Jednym z takich hoteli jest zdecydowanie Crowne Plaza Helsinki. Hotel proponuje klientom 349 nowocześnie urządzonych pokoi wyposażonych w telewizor, minibar, dostęp do międzynarodowego pakietu kanałów oraz „miejsce dla pracusia”- zazwyczaj jest to mały stoliczek lub biurko niedaleko łóżka. W ofercie CPH wyróżniamy pomieszczenia dwuosobowe typu Twin, Deluxe, Twin Standard, pomieszczenia z Łóżkiem Queen Size, king- size, apartamenty typu Junior Suite. Obowiązuje podział na pomieszczenia dla palących i tych uwolnionych od tytoniowego nałogu.

Na terenie Crowne Plaza Helsinki znajduje się między innymi sauna, kryty basen, spa, solarium, a także centrum biologicznej odnowy. Finlandzki hotel oferuje również nie lada specjały jeżeli chodzi o śródziemnomorską kuchnię. Zaprasza więc gości na niecodzienne śniadanie w restauracji Macu, kulinarne smakołyki pub’u Fidel oraz przekąski serwowane w Code( bar mieszczący się w hotelowym holu).

Hotel Crowne Plaza„Everything just perfect”- Tak pobyt w hotelu komentują na stronie internetowej odwiedzający go goście. Zachwalają przede wszystkim wygląd pomieszczeń, ich mobilność oraz możliwość błogiego relaksu. W każdej wypowiedzi pojawia się jednak wątek niezastąpionej, wiecznie pomocnej i uśmiechniętej hotelowej obsługi, która spieszy z pomocą o każdej porze. Warto tutaj podkreślić, że pracownicy CPH dysponują znajomością blisko 8 języków, wliczamy w to angielski, niemiecki, szwedzki, rosyjski, włoski, fiński, estoński i hiszpański.

Minimalna stawka za dobę wynosi w Crowne Plaza Helsinki około 440 złotych (Pokój dwuosobowy typu Twin Standard). Więcej informacji na temat cen oraz dostępności pomieszczeń znajdziemy na stronie centrum turystycznego esky.pl.